iSport

iSport – historia firmy

Firma iSport powstała w 2003r. Początki jak to zwykle bywa były trudne, zaczynaliśmy w małym lokalu ale powoli budowaliśmy zaufanie klientów do naszej marki. Pierwszy nasz główny asortyment opierał się o rowery i akcesoria firmy Giant.

 W kolejnym roku na zimę udało się otworzyć oddział w Krynicy-Zdrój przy samym stoku narciarskim na Jaworzynie Krynickiej. Odział ten jest punktem sezonowym i działa od grudnia do marca, a główne usługi i produkt to oczywiście wszystko związane z narciarstwem i snowboardem. Uruchomiliśmy tam też wypożyczalnie sprzętu, serwis narciarko-snowbordowy, szkolenia jazdy na nartach i snowboradzie dla początkujących i zaawansowanych, przedszkole dla dzieci oraz oczywiście sklep ze sprzętem do uprawiania wszelakich sportów zimowych.

Sklep w Krakowie natomiast rozwijał się i po 2 latach zwiększyliśmy powierzchnię aby móc lepiej prezentować nasze produkty a przy okazji powiększyliśmy serwis rowerowy bo i tam zaczynało być ciasno. W 2008 dołączyliśmy do Polskiej Grupy Rowerowej dzięki czemu w naszej ofercie pojawiły się nowe marki takie jak Cannondale, Centurion, GT,  Mongoose. W kolejnym roku podpisaliśmy również umowę handlową z firmą Kross. Kolejne lata to praca i praktyka, rozwój serwisów, częste szkolenia naszych pracowników.

Po wielu latach doświadczenia zebranego przy ul. Zakopiańskiej 56, w 2019 zdecydowaliśmy o otwarciu drugiego punktu w Krakowie przy ul. Tytusa Czyżewskiego 1. Jest to całkowicie nowy lokal wyposażony we wszystko co najlepsze dla cyklistów. Posiadamy profesjonalny i jeden z najlepiej wyposażonych serwisów rowerowych w Krakowie!

Posiadamy tam szeroką ofertę rowerów marek Cannondale, Kross,  Mongoose, GT i Dartmoor.  Zwieńczeniem całości jest odzież Szkockiej marki Endura, a także akcesoria Lezyne, Fabric, smary Finish Line.
Isport to nie tylko sklep ale także profesjonalny serwis. Do pracy wykorzystujemy najwyższej klasy narzędzia, oferujemy naszym klientom oryginalne części zamienne Shimano, Sram i wiele innych.  Oprócz standardowych przeglądów rowerów wykonujemy również serwis amortyzatorów, damperów, sztyc regulowanych, obsługę i aktualizację rowerów elektrycznych oraz grup di2. Jesteśmy jedynym oficjalnym serwisem w Krakowie posiadającym certyfikat upoważniający do wykonywania serwisu amortyzatorów Cannondale LEFTY oraz Headshok.
Nasi pracownicy posiadają doświadczenie zdobyte na wielu szkoleniach i wieloletniej pracy w branży, ale przede wszystkim są to ludzie z olbrzymią pasją do rowerów.

Zapraszamy serdecznie do naszych oddziałów w Krakowie oraz na zakupy do sklepu internetowego.

Scroll to top Skip to content