Serwis rowerowy Kraków

Serwis rowerowy to kluczowy obszar naszej działalności. To tutaj dbamy o Wasze rowery i przywracamy im ich sprawność. Nasz serwis wyposażony jest we wszystkie niezbędne narzędzia i sprzęty umożliwiające nam naprawę różnego rodzaju uszkodzeń. Naszą największą zaletą jest jednak 17 lat doświadczenia w branży. To właśnie dzięki niemu możemy błyskawicznie zdiagnozować pojawiające się usterki i wskazać najlepsze metody ich naprawy.

Serwis rowerowy w Krakowie

Nasz serwis rowerowy oferuje szeroki zakres usług, od regulacji hamulców hydraulicznych do pełnego przeglądu roweru wraz z serwisem amortyzatorów, dumperów i sztyc regulowanych. Skontrolujemy także stan każdej z części pojazdu, ze szczególnym uwzględnieniem najbardziej narażonych na usterki obszarów. Wszystkie usługi w naszym serwisie rowerowym, nawet najdrobniejsze, wykonujemy z dbałością o nawet najmniejsze elementy roweru, dzięki czemu masz pewność, że wróci do Ciebie w idealnym stanie.

Jakość serwisu rowerowego iSport potwierdzają także nasi partnerzy i producenci rowerów. Jako jedyni w Krakowie posiadamy autoryzacje firmy Cannondale na serwisowanie ich produktów takich jak: amortyzator Lefty, Headshok oraz inne elementy i akcesoria. Jesteśmy też regionalnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym firmy Kross. Posiadamy również certyfikaty firmy Rock Shox , Sram i Shimano. Naprawy wykonujemy jedynie przy użyciu oryginalnych części zamiennych lub jak najlepszych ich odpowiedników, w przypadku gdy właściwe części nie są dostępne. Każda przeprowadzona przez nas naprawa jest zatem gwarancją dalszej satysfakcji z jazdy.

W trosce o każdy detal

Przykładamy olbrzymią wagę do detali, a każdy powierzony sprzęt jest traktowany z należytą pieczołowitością. Przekazując swój rower do naszego serwisu rowerowego w Krakowie masz pewność, że nie zostanie on obity, zarysowany czy w jakikolwiek inny sposób uszkodzony. Na każdym etapie naprawy dbamy o jego odpowiednie zabezpieczenie. Z kolei w trakcie serwisowania rowerów wykorzystujemy najwyższej klasy narzędzia, które pozwalają nam precyzyjnie dokonywać niezbędnych napraw bez narażania maszyny na szwank.

Przychodząc do naszego serwisu rowerów w Krakowie, nie musisz się także martwić o kolejki. Posiadamy łącznie 6 niezależnych stanowisk serwisowych, dzięki czemu nawet w szczycie sezonu jesteśmy w stanie względnie szybko wykonać zleconą usługę. O orientacyjnym czasie wykonania danych napraw informujemy klientów przy zleceniu serwisu roweru na podstawie aktualnej kolejki oczekujących.

Korzystając z usług naszego serwisu rowerowego nie narażasz się także na żadne niespodziewane koszty. Każdy rower przed przyjęciem dokładnie sprawdzamy i przedstawiamy bezpłatną wycenę naprawy, niezależnie od dalszych decyzji klienta. Po wykonanym serwisie odbywa się jazda próbna, dzięki czemu jesteśmy pewni, że w rowerze wszystko działa jak należy.

Cennik Usług Serwisowych

CENNIK PRZEGLĄDÓW ROWEROWYCH

Przegląd podstawowy 120.00 zł Przegląd pełny 220.00 zł
Mycie łańcucha, kasety/wolnobiegu, mechanizmu korbowego lub wymiana łańcucha, kasety/wolnobiegu, mechanizmu korbowego
Smarowanie łańcucha
Kontrola stanu zużycia napędu
Kontrola linek przerzutek i linek hamulcowych
Regulacja przerzutek
Regulacja hamulców
Kontrola powietrza w ogumieniu
Sprawdzenie połączeń śrubowych
Kasowanie luzów
Kontrola linek przerzutek i linek hamulcowych
  Mycie łańcucha, kasety/wolnobiegu, mechanizmu korbowego lub wymiana łańcucha, kasety/wolnobiegu, mechanizmu korbowego i suportu
Smarowanie łańcucha
Kontrola stanu zużycia napędu
Regulacja przerzutek
Regulacja hamulców
Kontrola powietrza w ogumieniu
Sprawdzenie połączeń śrubowych oraz dokręcenie z przypisaną siłą
Kasowanie luzów
Czyszczenie oraz konserwacja piast , sterów
Smarowania goleni amortyzatora bez rozbierania
Centrowanie kół
Godzina pracy serwisanta kosztuje 80zł.

Sprawdzony serwis rowerowy w Krakowie

Rower oddawany do serwisu powinien być czysty, w przeciwnym wypadku doliczona zostanie cena mycia roweru: 30 zł.

W przypadku nietypowych lub niewymienionych w cenniku usług cena ustalana jest z klientem przed wykonaniem usługi. O zaistnieniu takiej sytuacji informujemy przy pierwszej możliwej okazji.

Serwisant może odmówić wykonania usługi jeśli rower jest w złym stanie technicznym i nie nadaje się do bezpiecznej jazdy.

W cenę usług nie jest wliczona wartość części montowanych do naprawy. O ich koszcie informujemy indywidualnie po określeniu zakresu wykonywanych usług.

Rzeczywisty czas oraz koszt usługi określony jest przy przyjęciu roweru. Wtedy też wykonujemy bezpłatną wycenę koniecznych usług, która umożliwia orientacyjne określenie planowanych kosztów.

Reklamacje na serwis/przegląd uwzględniane są w ciągu maksymalnie 3 dni od daty odebrania roweru. Po tym terminie reklamacji nie rozpatrujemy.

* Ceny w cenniku mogą ulec zmianie w zależności od przyjmowanego zgłoszenia. Nietypowe zgłoszenia lub usługi wymagające zamówienia dodatkowych części są wyceniane indywidualnie.

Wykwalifikowani mechanicy rowerowi

Scroll to top