Sram Kraków

Sram jest to amerykańska marka specjalizująca się w produkcji komponentów rowerowych. Posiada w swojej ofercie kompletne napędy rowerowe, a także hamulce i akcesoria. W 2007 roku marka zadebiutowała z napędem szosowym z autorskim systemem Double Tap polegającym na jednokierunkowym ruchu dźwigni przerzutki.
Sram rozpoczął również wyścig o dominację w grupach napędowych. W roku 2015 pojawił się na rynku rewolucyjny bębenek pozwalający zamontować kasetę o najmniejszej koronce 10t, a niedługo potem zaprezentował pierwszą bezprzewodową grupę Sram Red Etap.
Jako pierwsi również wprowadzili 12-rzędowe napędy o rozpiętościach kasety 10-50t, oraz zastosowali technologię bezprzewodowej zmiany biegów w grupie MTB Eagle AXS, której manetka jest kompatybilna z bezprzewodową sztycą regulowaną Rock Shox Reverb AXS. W ofercie producenta znajdziemy ponad 20 różnych grup rowerowych o różnej wadze i przeznaczeniu.
Pod marką Sram działają też takie firmy jak:
Rock Shox – amortyzatory i tłumiki rowerowe
Truvativ- mechanizmy korbowe, kierownice, mostki
Zipp – koła, kierownice, mostki, sztyce
Quarq – pomiary mocy oraz telemetria rowerowa
Sram jako druga zaraz po Shimano firma oferująca szeroki wachlarz możliwości wyboru podzespołów rowerowych, zawsze stawiała na innowacyjność, dzięki czemu ich oferta jest bardzo zróżnicowana i każdy znajdzie odpowiedni sprzęt do swojej maszyny.
Zapraszamy do sklepów w celu uzyskania informacji na temat kompatybilności grup, możliwości upgrade’u własnych dwóch kółek. Zawsze chętnie służymy pomocą i dobrą radą. Zapraszamy do naszych salonów Sram w Krakowie.

Scroll to top Skip to content