Shimano Kraków

Shimano to japoński producent części rowerowych i nie tylko. Posiada w swojej ofercie także obuwie kolarskie, okulary, preparaty czyszczące do rowerów oraz narzędzia rowerowe.
Jako sklep rowerowy interesuje nas głównie dział firmy produkujące takie rzeczy jak mechanizmy napędowe, hamulce, obuwie kolarskie i akcesoria.
Produkty Shimano są docenianie przez rzeszę kolarzy, a także producentów rowerowych.
Shimano posiada wiele autorskich rozwiązań takich jak system Hyperglide upłynniający zmianę przełożeń, shadow + – czyli usztywnienie wózka tylnej przerzutki, system dual pull – dwukierunkowa zmiana biegu, czy jednopalcowe klamki hamulcowe.
Jako jedyna marka specjalizująca się w rowerach produkuje również silniki elektryczne i inne podzespoły do e-bike’ów.
Mówiąc o Shimano należy wspomnieć również o elektronicznych grupach di2, które do tej pory dumnie noszą miano najpłynniej i najszybciej reagujących napędów rowerowych.
Komponenty Shimano znajdują zastosowanie we wszystkich rowerach, od modeli dziecięcych po wyczynowe maszyny używane w pucharach świata.
Shimano doskonale obrazuje legendarną japońską niezawodność i dbałość o szczegóły. Każdy produkt jest wykonany z pieczołowitą dokładnością, aby użytkownik mógł cieszyć się wysoką kulturą pracy roweru jak najdłużej.
Obecnie producent oferuje ponad 25 grup napędowych, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Zapraszamy do sklepów w celu uzyskania informacji na temat kompatybilności grup, możliwości upgrade’u własnych dwóch kółek. Zawsze chętnie służymy pomocą i dobrą radą. Sprawdź ofertę Shimano w naszych sklepach w Krakowie.

Scroll to top Skip to content