Marki rowerowe

Cannondale to prestiżowa marka amerykańskich rowerów, które – między innymi dzięki naszemu sklepowi internetowemu – mogą zagościć także w polskich domach. Rowery Cannondale zasłynęły innowacyjnymi rozwiązaniami, które poprowadziły je do spektakularnych osiągów, które możesz teraz sprawdzić na własną rękę. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem tej marki. Wybierając ją w naszym sklepie masz pewność, że otrzymasz wszystkie te cechy – i wiele więcej.

Kross to polska marka rowerów, która wsławiła się na arenie międzynarodowej, w tym także na mistrzostwach świata czy olimpiadach. Swoje miejsce znalazły one także w naszym sklepie, skąd wraz z z naszymi klientami mogą wyruszać zarówno na długie, jak i nieco krótsze trasy. W naszej ofercie są różnego rodzaju rowery sygnowane logo tej marki: od turystycznych po szosowe czy górskie.

Shimano to japońska jakość i precyzja w najlepszym wydaniu. Ich autorskie rozwiązania sprawiły, że trudno mówić o kolarstwie bez jej udziału. Właśnie dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy oryginalne części Shimano. Pomożemy także w ich doborze – nawet wtedy, kiedy w grę będą wchodziły bardzo zaawansowane rozwiązania!

Amerykańskie części rowerowe to klasa sama w sobie – a komponenty marki Sram nie są tutaj wyjątkiem. W naszym sklepie internetowym każdy pasjonat dwóch kółek w najlepszej możliwej odsłonie może zakupić elementy tej marki, i to z zachowaniem pełnego wachlarza produktów tego producenta.

Scroll to top Skip to content